Zigbee wandschakelaar 4-zone draadloos zwart
Zigbee wandschakelaar 4-zone draadloos zwart
- Werkt ideaal met Philips Hue
- Installatie met schroeven of tape
- Draadloze schakelaar op batterijen
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
49,99
Specificaties
| SKU: | LDM42-4Z-ZWA-ZI |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 5 jaar |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Dimbereik variable: | 0% - 100% |
| Voltage: | 3 V DC |
| Lengte: | 71 mm |
| Breedte: | 71 mm |
| Hoogte: | 11 mm |
| Protocol: | Zigbee |
| Touchlink: | Ja |
Reviews
Aanmelden