Zigbee LED-strip 8m - RGB
Zigbee LED-strip 8m - RGB
- Meerdere lichtkleuren mogelijk
- Via app bestuurbaar
- Inclusief Zigbee controller
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
148,99
Specificaties
| SKU: | setZRGB8mIP20+A |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Verwachte levensduur: | 50.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Dimbereik variable: | 0% - 100% |
| Lichtopbrengst: | 920 lm/m |
| Vermogen: | 14,4 Watt/meter |
| Lichtkleur: | RGB |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Voltage: | 24 V |
| Lengte: | 8 m |
| Breedte: | 8-12 mm |
| Hoogte: | 2 mm |
| Hoe vaak knipbaar?: | Elke 10 cm |
| Afstandsbediening: | Zigbee afstandsbediening |
Reviews
Aanmelden