Zigbee 12V driver 50W
Zigbee 12V driver 50W
- Werkt ideaal met Philips Hue
- Te combineren met schakelaars/afstandsbediening
- Zowel 12V driver als Zigbee ontvanger
Niet op voorraad
Adviesprijs
109,99
Specificaties
| SKU: | LDM43-1250-ZI |
| Garantie: | 5 jaar |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Dimbereik variable: | 0% - 100% |
| Vermogen: | 0 - 50 Watt |
| Voltage: | 12 V (DC) |
| Lengte: | 210 mm |
| Breedte: | 50 mm |
| Hoogte: | 32 mm |
| Protocol: | Zigbee |
Reviews
Aanmelden