Solar LED-wandlamp met sensor Regina zwart (gratis vanaf ā¬99*)
Solar LED-wandlamp met sensor Regina zwart (gratis vanaf ā¬99*)
- Met bewegingssensor
- Werkt op zonne-energie
- Geen kabels nodig
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
19,99
Specificaties
| SKU: | LDS03-WR-ZWA-S |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | ABS |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Lichtopbrengst: | 260/60 lumen |
| Lichtkleur: | 6500K (koud-wit) |
| Lichtbundel: | 120Āŗ |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Lengte: | 184 mm |
| Breedte: | 109 mm |
| Hoogte: | 110 mm |
| Laadtijd: | 8-12 uur |
| Bewegingssensor: | Ja |
Reviews
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel jouw inzichten met anderen.
Reviews
Vaak samen gekocht met
Vaak samen gekocht met
25 m rol installatiekabel Neopreen 3x1.50mm2
- Stevige kabel voor butien
- Geschikt voor onder de grond
- 3-aderig flexibele kabel
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
39,99
Lasdoos met kroonsteentje
- Sluit eenvoudig jouw lamp aan
- Geen gereedschap nodig
- Inclusief aansluiting naar volgende lamp
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
1,99
Waterdichte IP68 connector 2 en 3-aderig
- Sluit 2 en 3 aderige draden aan
- Geheel waterdicht IP68
- Doorverbinden onder de grond
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
4,99
Led dimmer fase afsnijding 200W
- Vloeiend dimmen tot 0%
- Geschikt voor hotelschakeling
- Met witte afdekraam
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
54,99
LED-bewegingsmelder muur opbouw buiten wit
- Sensor voor aan de muur buiten
- 12 meter detectieafstand
- IP44 waterdicht
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
19,99
Wij zijn trotse leverancier van onder andere