Milight RGB(W) LED-strip afstandsbediening 4 zone
Milight RGB(W) LED-strip afstandsbediening 4 zone
- Voor RGB en RGBW LED-strips
- Signaal gaat door muren
- Kan 4 LED-strips apart bedienen
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
14,99
Specificaties
| SKU: | LDS77-MAF-RGB |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 2 jaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbereik variable: | 0% - 100% |
| Lengte: | 110 mm |
| Breedte: | 53 mm |
| Hoogte: | 22 mm |
Reviews
Aanmelden