Dual White koppelstuk met kabel 50 cm soldeervrij
Dual White koppelstuk met kabel 50 cm soldeervrij
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
3,49
Specificaties
| SKU: | LDS74-DUAL-K50 |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lichtkleur: | Dual White |
| Voltage: | 24 V |
| Lengte: | 50 cm |
| Breedte: | 13 mm |
Reviews
Aanmelden