LED-trafo 12V DC 40W
LED-trafo 12V DC 40W
- Geschikt voor 0-40W
- Niet dimbaar
- Compatibel met 12V Led spots (DC)
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
19,99
Specificaties
| SKU: | LDN91-40W-12V |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Vermogen: | 40 Watt |
| Powerfactor: | > 0.9 |
| Voltage: | 12 V DC |
| Lengte: | 160 mm |
| Breedte: | 58 mm |
| Hoogte: | 18 mm |
Reviews
Aanmelden