LED-tl-buis Toro plus 60 cm warm-wit met starter
LED-tl-buis Toro plus 60 cm warm-wit met starter
- Beste prijs-kwaliteit verhouding
- Vervanger voor TL-D 18W/830
- Past direct in bestaande armatuur
Meer dan 100 stuks
d
a
g
Adviesprijs
6,99
Specificaties
| SKU: | LDT61-6030-PLUS+S |
| Garantie: | 2 jaar |
| Lichtopbrengst: | 1350 lumen |
| Vermogen: | 9 Watt |
| Lichtkleur: | 3000K (warm-wit) |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 60 cm |
| Breedte: | 27 mm |
| Hoogte: | 27 mm |
| Diameter: | 27 mm |
Reviews
Aanmelden