LED-strip profiel 1m traprand compleet
LED-strip profiel 1m traprand compleet
- Verwerk LED-strips in jouw trap
- Voor een super strak resultaat
- anti-slip LED-strip profiel
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
12,99
Specificaties
| SKU: | LDS75-PT-1M |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lengte: | 1000 mm |
| Breedte: | 67 mm |
| Hoogte: | 22 mm |
Reviews
Aanmelden