LED-strip profiel 1m stuc tegel/stucstop compleet
LED-strip profiel 1m stuc tegel/stucstop compleet
- Strak langs tegels verwerken
- Heel strak resultaat
- Geschikt voor alle type LED-strips
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
15,99
Specificaties
| SKU: | LDS75-PST-1M-S |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lengte: | 1000 mm |
| Breedte: | 35 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Inbouwdiepte: | 15 mm |
Reviews
Aanmelden