LED-strip profiel 1m stuc inbouw breed compleet
LED-strip profiel 1m stuc inbouw breed compleet
- Volledig randloos in stucwerk
- Voor extra brede LED-strips
- het mooiste resultaat met LED-strips
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
15,99
Specificaties
| SKU: | LDS75-PS-1M-B |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lengte: | 1000 mm |
| Breedte: | 76 mm |
| Hoogte: | 14 mm |
Reviews
Aanmelden