LED-strip profiel 1m hoek RGBW/RGBWW compleet
LED-strip profiel 1m hoek RGBW/RGBWW compleet
- Verwerk LED-strips in een hoek
- Strakke look
- Geschikt voor alle type LED-strips
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
9,99
Specificaties
| SKU: | LDS75-PH-1M-B |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lengte: | 1000 mm |
| Breedte: | 18 mm |
| Hoogte: | 18 mm |
Reviews
Aanmelden