LED-strip profiel 1,5m wand up-down compleet
LED-strip profiel 1,5m wand up-down compleet
- Creƫer een mooie up-down lamp
- Voor aan de wand
- Geschikt voor alle type LED-strips
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
18,99
Specificaties
| SKU: | LDS75-PWUD-1.5M |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lengte: | 1500 mm |
| Breedte: | 17 mm |
| Hoogte: | 49 mm |
Reviews
Aanmelden