LED-strip deursensor
LED-strip deursensor
- Schakel LED-strips automatisch bij deur openen
- Bespaar maximaal energie
- Ideaal voor in kasten
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
13,99
Specificaties
| SKU: | LDS70-SENS-D |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Vermogen: | 60 Watt |
| Voltage: | 24 V |
| Lengte: | 12 mm |
| Breedte: | 12 mm |
| Hoogte: | 9 mm |
| Afmeting driver: | 23 x 13 x 8 mm |
Reviews
Aanmelden