LED-spot armatuur Pocco zwart
LED-spot armatuur Pocco zwart
- Creƫer sfeer met dimbaar licht
- Geen zichtbare veerbeugels
- GU10: eenvoudig vervangbare spot
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
14,99
Specificaties
| SKU: | 3xLDN57-ZWA |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE, RoHS |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | SPCC |
| Fitting: | GU10 |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Inbouwdiepte: | 30 mm |
| Gatmaat: | 60 mm |
| Diameter: | 80 mm |
Reviews
Aanmelden