LED-spot armatuur Monti alu kantelbaar
LED-spot armatuur Monti alu kantelbaar
- GU10: eenvoudig vervangbare spot
- Creƫer sfeer met dimbaar licht
- Geen zichtbare veerbeugels
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
9,99
Specificaties
| SKU: | LDN50-ALU |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Fitting: | GU10 |
| Kleur behuizing: | Aluminium |
| Kantelbaar (graden): | 30° |
| Voltage: | 200-240 V |
| Hoogte: | 20 mm |
| Inbouwdiepte: | 23 mm |
| Gatmaat: | 75 mm |
| Diameter: | 92 mm |
Reviews
Aanmelden