LED-spot armatuur Merati RVS-look
LED-spot armatuur Merati RVS-look
- GU10: eenvoudig vervangbare spot
- Creƫer sfeer met dimbaar licht
- Mooie vierkante spot
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
20,99
Specificaties
| SKU: | 3xLDN56-RVS |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE, RoHS |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | SPCC |
| Fitting: | GU10 |
| Kleur behuizing: | RVS |
| Kantelbaar (graden): | 30° |
| Inbouwdiepte: | 28 mm |
| Gatmaat: | 75 mm |
| Diameter: | 90 mm |
Reviews
Aanmelden