LED-spot armatuur Felice alu kantelbaar
LED-spot armatuur Felice alu kantelbaar
- GU10: eenvoudig vervangbare spot
- Creƫer sfeer met dimbaar licht
- Mooie vierkante spot
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
9,99
Specificaties
| SKU: | LDN50-ALU-V |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Fitting: | GU10 |
| Kleur behuizing: | Aluminium |
| Kantelbaar (graden): | 30° |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Inbouwdiepte: | 23 mm |
| Gatmaat: | 80 mm |
| Diameter: | 93 mm |
Reviews
Aanmelden