LED-schemerschakelaar muur opbouw buiten
LED-schemerschakelaar muur opbouw buiten
- Automatisch licht als het buiten donker wordt
- Niet meer zelf de lamp schakelen
- Bespaar extra energie
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
19,99
Specificaties
| SKU: | LDA90-5-WIT |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 2 jaar |
| IP-waarde: | IP44 (Spatwaterdicht) |
| Vermogen: | 6 Ampere |
| Lengte: | 85 mm |
| Breedte: | 65 mm |
| Hoogte: | 95 mm |
Reviews
Aanmelden