LED-paneel Juri 30 x 60 koud-wit backlit
LED-paneel Juri 30 x 60 koud-wit backlit
- Past precies in systeemplafond
- Egaal verlicht groot oppervlak
- Backlit-paneel
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
24,99
Specificaties
| SKU: | LDP21-3060-60K |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | RoHS, TUV-CE |
| Verwachte levensduur: | 50.000 uur |
| Garantie: | 5 jaar |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lichtopbrengst: | 1650 lumen |
| Vermogen: | 15 Watt |
| Lichtkleur: | 6000K (koud-wit) |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 295 mm |
| Breedte: | 595 mm |
| Hoogte: | 34 mm |
| Afmeting driver: | 98 x 40 x 25 mm |
Reviews
Aanmelden