Set LED-opbouwspot met afstandsbediening Ludo zilver 3W 2700K 1-12 stuks
Set LED-opbouwspot met afstandsbediening Ludo zilver 3W 2700K 1-12 stuks
- Plug & play installatiegemak
- Ideaal voor keukenkastjes
- Dim eenvoudig met afstandsbediening
Minder dan 100 stuks
g
a
g
Adviesprijs
219,99
Specificaties
| SKU: | 10LDN46-273-ZIL-V |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Inclusief driver: | Ja, externe driver |
| Kleur behuizing: | Zilver |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Dimbereik variable: | 5% - 100% |
| Lichtopbrengst: | 190 lumen |
| Vermogen: | 3 Watt |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| Lichtbundel: | 120º |
| CRI (RA>): | > 95 |
| Voltage: | 12 V |
| Lengte: | 165 mm |
| Breedte: | 50 mm |
| Hoogte: | 10 mm |
| Lengte kabel: | 5 meter per spot |
Reviews
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel jouw inzichten met anderen.
Reviews
Vaak samen gekocht met
Vaak samen gekocht met
5 m verlengkabel voor inbouwspots 12v
- Plug en play verlengen
- Werkt op 12V-spots
- Werkt op spots met afstandsbediening
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
7,99
Afstandsbediening 4 zone - voor inbouwspot set met afstandsbediening
- Tot 4 groepen instelbaar
- Voor spots met afstandsbediening
- Onthoudt laatste dimstand
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
24,99
Set LED-opbouwspot met afstandsbediening Ludo zwart 3W 2700K 1-12 stuks
- Plug & play installatiegemak
- Ideaal voor keukenkastjes
- Dim eenvoudig met afstandsbediening
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
229,99
Set LED-inbouwspot met afstandsbediening Varese wit 3W dimbaar 1-12 stuks
- Plug & play installatiegemak
- Extra smal, past in balken
- Dim eenvoudig met afstandsbediening
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
169,99
Set LED-inbouwspot met afstandsbediening Modena zwart 3W dimbaar 1-12 stuks
- Plug & play installatiegemak
- Ideaal voor kasten en planken
- Dim eenvoudig met afstandsbediening
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
229,99
25m rol installatiekabel 2x0.75mm2
- Basis installatiedraad voor binnen
- 2-aderig flexibel draad
- Geschikt voor LED-verlichting
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
24,99
Wij zijn trotse leverancier van onder andere