LED-opbouwspot Parma 3W 2700K zwart 12V
LED-opbouwspot Parma 3W 2700K zwart 12V
- Geschikt voor 12V (DC)
- Subtiel aanwezig in elk interieur
- Slechts 33 mm breed
Meer dan 100 stuks
g
a
g
Adviesprijs
19,99
Specificaties
| SKU: | LDN45-273-ZWA-V |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Inclusief driver: | Nee |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP44 (Spatwaterdicht) |
| Lichtopbrengst: | 200 lumen |
| Vermogen: | 3 Watt |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| Lichtbundel: | 45Āŗ |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Voltage: | 12 V DC |
| Lengte: | 33 mm |
| Breedte: | 33 mm |
| Hoogte: | 21 mm |
| Diameter: | 33 mm |
Reviews
Aanmelden