GU10-inbouwarmatuur Isola zwart
GU10-inbouwarmatuur Isola zwart
- Minder verblinding, rustiger licht
- GU10: eenvoudig vervangbare spot
- Creƫer sfeer met dimbaar licht
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
11,99
Specificaties
| SKU: | LDN53-ZWA |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE, RoHS |
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Fitting: | GU10 |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 90 mm |
| Breedte: | 90 mm |
| Hoogte: | 64 mm |
| Inbouwdiepte: | 62 mm |
| Gatmaat: | 80 - 85 mm |
| Diameter: | 90 mm |
Reviews
Aanmelden