GU5.3 MR16 LED-lamp Lazio 3.4W 2700K dimbaar
GU5.3 MR16 LED-lamp Lazio 3.4W 2700K dimbaar
- MR16 / GU5.3 fitting
- Extra warm-wit (2700K)
- Traploos dimbaar
Minder dan 100 stuks
e
a
g
Adviesprijs
3,99
Specificaties
| SKU: | LDP31-273-36D |
| Merk: | Ledisons |
| Verwachte levensduur: | 25.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Fitting: | GU5.3 |
| Dimbaar: | Ja |
| Lichtopbrengst: | 345 lumen |
| Vermogen: | 3,4 Watt |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| Lichtbundel: | 36° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Vervanger voor: | 35W halogeen |
| Voltage: | 12 V AC |
| Lengte: | 50 mm |
| Breedte: | 50 mm |
| Hoogte: | 37 mm |
| Diameter: | 50 mm |
Reviews
Aanmelden