E27 P45 LED-kogellamp Rocca 2.2W 2700K
E27 P45 LED-kogellamp Rocca 2.2W 2700K
Meer dan 100 stuks
e
a
g
Adviesprijs
3,99
Specificaties
| SKU: | 3xLDF71-272-27N |
| Merk: | Ledisons |
| Verwachte levensduur: | 15.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Lichtopbrengst: | 250 lumen |
| Vermogen: | 2,2 Watt |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| Lichtbundel: | 320° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Vervanger voor: | 25W halogeen |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 45 mm |
| Breedte: | 45 mm |
| Hoogte: | 48 mm |
| Diameter: | 45 mm |
Reviews
Aanmelden