9m LED-strip warm-wit
9m LED-strip warm-wit
- Creëert direct sfeervolle ruimtes
- Volledig dimbaar naar wens
- Knipbaar per 10 cm
Niet op voorraad
Adviesprijs
87,99
Specificaties
| SKU: | set2700K9mIP65RF10 |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE |
| Verwachte levensduur: | 50.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP65 (Stof- en plenswaterdicht) |
| Dimbereik variable: | 0% - 100% |
| Lichtopbrengst: | 920 lm/m |
| Vermogen: | 10 Watt/meter |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| CRI (RA>): | > 90 |
| Voltage: | 24 V |
| Lengte: | 9 m |
| Hoe vaak knipbaar?: | Elke 10 cm |
| Afstandsbediening: | 10-knops afstandsbediening |
Reviews
Aanmelden