700 mA driver 3-6 spots
700 mA driver 3-6 spots
- Ideaal bij weinig inbouwruimte
- Voor Modena, Adria en Piccolo
- Makkelijk kliksysteem
Meer dan 100 stuks
Adviesprijs
29,99
Specificaties
| SKU: | LDN43-700-D6 |
| Merk: | Ledisons |
| Keuring: | CE, RoHS |
| Dimbaar: | Ja |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Vermogen: | 700 mA |
| Powerfactor: | > 0,9 |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 107 mm |
| Breedte: | 43 mm |
| Hoogte: | 23 mm |
| Afmeting driver: | 107 x 43 x 23 mm |
| Afmeting: | 50 x 30 x 16 mm (verdeeldoos) |
| Lengte kabel: | 190 mm |
Reviews
Aanmelden