3x G4 LED-lamp Luci 2W 2700K
3x G4 LED-lamp Luci 2W 2700K
Meer dan 100 stuks
e
a
g
Adviesprijs
11,99
Specificaties
| SKU: | 3xLDG4-272-N |
| Merk: | Ledisons |
| Verwachte levensduur: | 25.000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
| Fitting: | G4 |
| Dimbaar: | Nee |
| Lichtopbrengst: | 200 lumen |
| Vermogen: | 2 Watt |
| Lichtkleur: | 2700K (extra warm-wit) |
| Lichtbundel: | 320° |
| CRI (RA>): | > 80 |
| Vervanger voor: | 20W halogeen |
| Voltage: | 12 V AC |
| Hoogte: | 25 mm |
| Inbouwdiepte: | 9 mm |
| Afmeting: | 13 x 13 x 28 mm |
| Diameter: | 13 mm |
Reviews
Aanmelden