3x Dual White aansluitstuk met kabel 50 cm soldeervrij
3x Dual White aansluitstuk met kabel 50 cm soldeervrij
- Geschikt voor Dual White LED-strip
- Plug en play
- Geknipte LED-strip op ontvanger koppelen
Minder dan 100 stuks
Adviesprijs
8,99
Specificaties
| SKU: | 3xLDS74-DUAL-A50 |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 3 jaar |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lichtkleur: | Dual White |
| Voltage: | 24 V |
| Lengte: | 50 cm |
| Breedte: | 13 mm |
Reviews
Aanmelden