LED-tl-montagebalk Scotala 60 cm dubbel
LED-tl-montagebalk Scotala 60 cm dubbel
- Handige armatuur voor LED-TL-buizen
- Stevig aluminium
- Kostenefficiƫnt licht
Niet op voorraad
Adviesprijs
9,99
Specificaties
| SKU: | d5052 |
| Merk: | Ledisons |
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Fitting: | G13 |
| Kleur behuizing: | Wit |
| Dimbaar: | Nee |
| IP-waarde: | IP20 (Stofbestendig) |
| Lichtopbrengst: | 2000 lumen |
| Lichtbundel: | 24° |
| Powerfactor: | > 0.7 |
| Vervanger voor: | 2x TL-D 18W |
| Voltage: | 200-240 V |
| Lengte: | 63 cm |
| Breedte: | 80 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
Reviews
Aanmelden